No to niezłą strategię ten menago obrał. Taka gadka raczej nie pomaga w znalezieniu nowego klubu i wyciągnięcia większych pieniędzy.
brak logiki w tym co piszesz..logiczniejsze rozwiązanie że jest wręcz przeciwnie, celowo się tak zachowuje żeby zostać w Wiśle

czyli narobię zamieszania tak by mnie nikt nie chciał i siłą rzeczy zostanę w klubie
