Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13430
Stary 06.09.2011, 13:56
No to niezłą strategię ten menago obrał. Taka gadka raczej nie pomaga w znalezieniu nowego klubu i wyciągnięcia większych pieniędzy.
brak logiki w tym co piszesz..logiczniejsze rozwiązanie że jest wręcz przeciwnie, celowo się tak zachowuje żeby zostać w Wiśle czyli narobię zamieszania tak by mnie nikt nie chciał i siłą rzeczy zostanę w klubie
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.09.2011 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując