|
Wydaje mi się ,że Patryk został poinstruowany przez swojego managera co ma mówić w mediach.
Cała ta jego gadka , prowadzi do rozstania z klubem i wyciągnięcia więcej pieniędzy(jako wolny zawodnik) od przyszłego pracodawcy.
Po prostu ,jak nie wiadomo o co chodzi ,to znaczy ,że chodzi o szmal.
No cóż ,zobaczymy jak zareaguje zarząd po powrocie do Krakowa z kadry naszego reprezentanta.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|