|
Mam nadzieję Panie Maaskant, że skończysz z tym teatrzykiem i że już od meczu z Lechem zaczniesz na poważnie stawiać na Jovanovicia na lewej obronie kosztem nieporadnego i opóźnionego Diaza...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|