StelmiOriginal napisał(a):

A jaki to byl laptop jesli mozna wiedziec?
|
A myślisz, że ja to pamiętam?

Pół miasta było oblepione plakatami z tym laptokiem. Proponuje zadzwonić do nich i się zapytać czy mają jeszcze tego laptoka z plakatów za bodajże 1599 lub 1499 plnów. To był albo Asus albo Acer ale nie wiem który.