Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
23544
06.09.2011, 12:53
StelmiOriginal
napisał(a):
Witam, mam pytanie, ktory lepszy laptop:
http://allegro.pl/graj-laptop-tk83-2...808491815.html
czy
http://allegro.pl/graj-packard-bell-...787249929.html
Krotko mowiac, jednordzeniowy procesor i ram 6GB czy dwurdzeniowy procesor i ram 3gb?
Poratujcie
Przecież to jest jeden i ten sam procesor. Zresztą oba laptoki są do dupy. Ja bym na twoim miejscu dołożył 200zł i zakupił Intel Core 2 Duo z GeForcem 1Gb co jest/był na promocji w "nie dla idiotów"
śledziu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śledziu
Znajdź inne posty napisane przez śledziu