Szarny napisał(a):

Znacie może jakieś platformówki zręcznościowo-logiczne na PC zbliżone charakterem do Braid albo Limbo?
Od czasów Amigi nie grałem w nic podobnego, ale po odpaleniu ww. tytułów przypomniały się stare, dobre czasy i z chęcią zobaczyłbym coś jeszcze z gier tego typu.
|
Ja jeszcze od siebie polecę "La Mulana", jeśli grafika nie gra roli. Platformówka bardzo długa, trudna, ze masą zagadek i komnat do odkrycia. Szczerze szczerze polecam, tylko mogą być problemy czasem żeby uruchomić na np Windowsie 7, ale są jakieś fixy zawsze.