MatMario napisał(a):

Dziękuje wam ludzie dobrej woli że nie pozostawiliście mnie w nieświadomości w którą inni wpychają
|
Przeczytaj sobie ten artykuł Steca i Ci wyjdzie, że ten przepis UEFA jest raczej naciągany. A od zawsze jak się grało w piłkę, to jako klub którego się było wychowankiem był ten, w którym uczyłeś się podstaw gry.