zim zum napisał(a):

|
To uświadom mnie znawco jak wygląda teraz sprawa z wychowankami ?
|
Wujek google Ci pomoże.
Fakty są jednoznaczne, a że nie zgadzają się z definicją zimzuma - jestem w stanie z tym żyć.
MatMario napisał(a):

Tak to jest komuś uwierzyć!
Czyli jest naszym wychowankiem?
|
On i Brożkowie. Czy przepis jest głupi? Raczej - życiowy. W przypadku Brożków, Głowackiego i Małeckiego - to Wisła zrobiła z nich zawodowych piłkarzy.
Prawdziwym, "czystym" wychowankiem jest Kowalski, co nie przeszkadza rozmaitym mendom w jechaniu z nim jak z bura suką. Teraz ci sami kolesie wytykają Małeckiemu Wigry Suwałki. Z mojego punktu widzenia - mało mnie obchodzi opinia osób mających na codzień w głębokim poważaniu wychowanków, a przypominających sobie o nich tylko, jak można komuś dokopać.