Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13419
Stary 06.09.2011, 11:35
zim zum napisał(a):Wyświetl post
To uświadom mnie znawco jak wygląda teraz sprawa z wychowankami ?
Wujek google Ci pomoże.
Fakty są jednoznaczne, a że nie zgadzają się z definicją zimzuma - jestem w stanie z tym żyć.



MatMario napisał(a):Wyświetl post
Tak to jest komuś uwierzyć!

Czyli jest naszym wychowankiem?
On i Brożkowie. Czy przepis jest głupi? Raczej - życiowy. W przypadku Brożków, Głowackiego i Małeckiego - to Wisła zrobiła z nich zawodowych piłkarzy.
Prawdziwym, "czystym" wychowankiem jest Kowalski, co nie przeszkadza rozmaitym mendom w jechaniu z nim jak z bura suką. Teraz ci sami kolesie wytykają Małeckiemu Wigry Suwałki. Z mojego punktu widzenia - mało mnie obchodzi opinia osób mających na codzień w głębokim poważaniu wychowanków, a przypominających sobie o nich tylko, jak można komuś dokopać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.09.2011 o godz. 11:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując