Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13412
Stary 06.09.2011, 11:12
Cytat:
1) Fanatycy. Czego Wy właściwie chcecie? Chcecie, żeby pozostali przestali jeść kiełbaski, dopingowali przez cały mecz tak jak Wy? To nierealne. Realne jest natomiast wyrzucenie tych ludzi z trybun - wtedy na stadion 33 tys. będzie Was przychodzić 5 tys. Skoro teoretycznie jesteście tak zorganizowani, to kiedy w jakiejś sprawie dla Wisły zgromadziliście się w te 5 tys. jeśli to nie był mecz?
Jeżeli ty myślisz że młyn to jest jedyne miejsce dla nieprzypadkowych ludzi którzy o wszystkim decydują to chyba nie wiesz co się na około dzieje, i zarazem grubo mylisz bo na E jest od chuja takich osób.

Cytat:
3) "Pikiniki" - ktoś, kto kupuje (przypominam nieco droższy) bilet, ma prawo wymagać dobrego widowiska. Dla niego liczy się wynik, im lepszy wynik, tym więcej "pikników". Tak jest wszędzie, ludzie ciężko pracują, więc w wolnym czasie chcą się zrelaksować. Chcą wydać pieniądze na coś, co ich uszczęśliwi - lubią piłkę nożną, lubią albo kochają Wisłę - idą na mecz. A jeśli na tym meczu oglądają "Kaszankę" to wyrażają swoje niezadowolenie. Rozumiem, gdyby wygwizdali piłkarzy po meczu, gdzie zostawili na murawie serce, ale to była ujma dla gry w piłkę nożną, to było kopactwo - gwizdy to wyraz dezaprobaty dla takiego stanu rzeczy.
Są kibice, pikniki i barany, nie próbuj każdemu kto nie chodzi na młyn wciskać że jest tym ostatnim.

Małeckiego temat zostawił bym w spokoju, sam siedzę na E, wdupcam czasami kiełbasę a z całej sytuacji mam niezły ubaw, a was strasznie dotkniętych to ciężko komentować, przyjdzie mecz to będzie wszystko jak zawsze.Po kolejnym meczu zaloguję się ktoś znowu na forum co z wielkim bulwersem będzie dociekał czemu nie było reakcji na to co Małecki zrobił, lub udawał dyplomatę.Może jeszcze tęczowej trybuny brakuje?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.09.2011 o godz. 11:23.
Odpowiedz cytując