MatMario napisał(a):

Tak byłem na meczu. Chcesz zdjęcie, zeznania, zaświadczenie. Może ktoś poświadczy.
|
tu nie chodzi o jakieś potwierdzenie pytałem ponieważ nie wierzę że ktoś kto był na meczu może pisać takie rzeczy.
dobrze wiesz że wygwizdana została cała drużyna. i nikomu to nie przeszkadzało bo wiedzieli że zasłużyli tylko gwieździe z niewyparzonym jęzorem.
i ciekaw jestem co byś zrobił gdyby na meczu ktoś z rzędu za tobą powiedział że nie pasujesz i abyś sie przeniósł na drugą stronę.
co to się porobiło że jakiś kopacz dzieli kibiców
