legol napisał(a):

Nie wciskaj ludziom bzdur o tym że na E ludzie nie wiedzieli czemu jest protest. Jak ktoś chciał to wiedział. A jak ktoś chciał zrobić na przekór i strzelić focha to zaczął śpiewać.
Mam wielu starszych znajomych co chodzą na E i jakoś wiedzieli o co chodzi. Sami mówili ludziom dookoła. Tylko taka już natura niektórych że jak jest okazja żeby d o j e b a ć innym to grzech nie wykorzystać.
|
kompletna bzdura. Ludzie wiedzieli owszem o proteście ale tym 10minutowym!! na E nikt nikogo nie informował że przez oprawę nie śpiewamy cąły mecz.