wiślak 86 napisał(a):

Proszę odnieść się najpierw do mojego wcześniejszego posta. a przede wszystkim do tego kto był na meczu.
A kto zaczął doping na Amice?- wyjaśnienie masz dlaczego tak się stało w mojej odpowiedzi Guliemu. (stronę wcześniej)
|
Nie wciskaj ludziom bzdur o tym że na E ludzie nie wiedzieli czemu jest protest. Jak ktoś chciał to wiedział. A jak ktoś chciał zrobić na przekór i strzelić focha to zaczął śpiewać.
Mam wielu starszych znajomych co chodzą na E i jakoś wiedzieli o co chodzi. Sami mówili ludziom dookoła. Tylko taka już natura niektórych że jak jest okazja żeby d o j e b a ć innym to grzech nie wykorzystać.
Griszka30KR napisał(a):

Wieksze niz z Zagłebiem...wow ,nic tylko klaskac im za to....
No to trzeba sie zastanowic,za co Onni biora pieniadze (czy im sie takie kontrakty należa),skoro przy takim "zaangazowaniu" nie moga wygrac z osłabiona Lechia u siebie....
|
To czemu cała E biła brawo po Zagłebiu i śpiewała z piłkarzami Jazda, Jazda, Jazda?