Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13403
Stary 06.09.2011, 10:34
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Piknik kupuje bilet droższy, ale kupuje go czasami, jak akurat nie ma w tv meczu gwiazdy tv - sejm, m jak miłość, you can dance, czy innej rozrywki która akurat w tym czasie wygrywa z "byciem kibicem Wisły", aaa no i przeciwnik musi być zacny.
He, he, dobre. Co zatem według Ciebie skloniło kilka tysięcy pikników do przyjścia na mecz PP z Podbeskidziem (zacny przeciwnik ?!) w lutym, we wtorek, przy -10 C. Dodam, że kiełbasy wtedy nie było w cateringu. Czekam na równie błyskotliwe uzasadnienie.
rrr
Odpowiedz cytując