Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
kazelot
Junior Member
Od: 05.2007
Offline
#
662
06.09.2011, 09:39
ero781
napisał(a):
jak ktoś ma cyfre to na jakim kanale ma RTL jak w ogóle ma ?
Kanał 202. Ale obawiam się, że i tak bedzie nieczynny skoro....
http://cyfraplus.pl/walka_xxi_wieku_...s_kliczko.html
Ostatnio edytowane przez kazelot : 06.09.2011 o godz. 09:42.
kazelot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kazelot
Znajdź inne posty napisane przez kazelot