Wyświetl pojedynczy post
szery
Junior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13394
Stary 06.09.2011, 09:36
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam tylko taką nadzieję, że całe to zamieszanie zdopinguje Patryka tylko do lepszej gry. Niech walczy, biega, stara się, pomaga drużynie to wszyscy zapomnimy o tych wypowiedziach, kłótniach itd. i zamiast toczyć dyskusje i prowokować podziały będziemy komentować styl gry Małeckiego (daj Boże jak najlepszy) i cieszyć się wspólnie zarówno Ci z G,C D, E i z innych miast.

a jak sytuacja z Lameyem i Jaliensem? Pewnie przeoczyłem gdzieś i nie wiem, są już zdrowi i gotowi do gry?
Oficjalna podała, że wczoraj trenowali na 'niższych obrotach'

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wnosci_siebie/
Odpowiedz cytując