Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13393
Stary 06.09.2011, 09:32
Ja mam tylko taką nadzieję, że całe to zamieszanie zdopinguje Patryka tylko do lepszej gry. Niech walczy, biega, stara się, pomaga drużynie to wszyscy zapomnimy o tych wypowiedziach, kłótniach itd. i zamiast toczyć dyskusje i prowokować podziały będziemy komentować styl gry Małeckiego (daj Boże jak najlepszy) i cieszyć się wspólnie zarówno Ci z G,C D, E i z innych miast.

a jak sytuacja z Lameyem i Jaliensem? Pewnie przeoczyłem gdzieś i nie wiem, są już zdrowi i gotowi do gry?
Odpowiedz cytując