|
Według mnie niepotrzebnie na tym forum strasznie krytykuje się Jovanicia. Przecież on nic takiego nie zawalił... Ok jest jeden mankament, gra na przedpolu. Ale pozatym co on takiego złego zrobił że ma być gorszy od Skaby który raz na całe swoje życie obronił 2 (!) piłki w sezonie...
Edit: A Kurto? Kurto nie mogę oceniać. Widziałem go w pierwszej Wiśle nie więcej niż 5 razy, a MESy nie oglądam
Powód: Kurto
Ostatnio edytowane przez Fiti : 06.09.2011 o godz. 07:38.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|