Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7431
Stary 06.09.2011, 07:37
Według mnie niepotrzebnie na tym forum strasznie krytykuje się Jovanicia. Przecież on nic takiego nie zawalił... Ok jest jeden mankament, gra na przedpolu. Ale pozatym co on takiego złego zrobił że ma być gorszy od Skaby który raz na całe swoje życie obronił 2 (!) piłki w sezonie...

Edit: A Kurto? Kurto nie mogę oceniać. Widziałem go w pierwszej Wiśle nie więcej niż 5 razy, a MESy nie oglądam
Powód: Kurto
Ostatnio edytowane przez Fiti : 06.09.2011 o godz. 07:38.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując