|
Małecki swoją wypowiedzią popsuł atmosferę wokół Wisły, wokół naszego klubu. Skłócił kibiców co jest niewybaczalne, bo są oni ważnym ogniwem każdego zespołu. Do tego te jego nieszczere "przeprosiny..."
Za bardzo "gangsteruje" i "wozi" sie jak wielkie panisko. Precz z takimi obyczajami i z taką postawą !
|