Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13385
Stary 06.09.2011, 07:36
Małecki swoją wypowiedzią popsuł atmosferę wokół Wisły, wokół naszego klubu. Skłócił kibiców co jest niewybaczalne, bo są oni ważnym ogniwem każdego zespołu. Do tego te jego nieszczere "przeprosiny..."
Za bardzo "gangsteruje" i "wozi" sie jak wielkie panisko. Precz z takimi obyczajami i z taką postawą !
Odpowiedz cytując