Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7428
Stary 06.09.2011, 07:11
Wystarczy czytać newsy na stronie ....

"Wiadomo jednak, że Skaba nie zagra przeciwko Wiśle w barwach Odense. Okienko transferowe zostało już zamknięte i teraz możliwe są tylko wzmocnienia zawodnikami, którzy nie mają pracodawcy. 27-letni bramkarz może trafić do Odense dopiero zimą."
wislakrakow.com
Odpowiedz cytując