Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7427
Stary 06.09.2011, 01:44
Na onecie był news, że Skaba z Legii jest na testach w Odense. Orientuje się ktoś, czy Skaba może ich wzmocnić (jeśli to będzie wzmocnienie w ogóle) w najbliższym czasie i czy będzie mógł grać w LE (grał już przecież w LE, choć to były tylko eliminacje)
Odpowiedz cytując