|
Na onecie był news, że Skaba z Legii jest na testach w Odense. Orientuje się ktoś, czy Skaba może ich wzmocnić (jeśli to będzie wzmocnienie w ogóle) w najbliższym czasie i czy będzie mógł grać w LE (grał już przecież w LE, choć to były tylko eliminacje)
|