Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13383
Stary 06.09.2011, 01:31
Dla mnie dobra akcja to taka, po której zawodnik strzela bramkę, asystuje przy golu lub drużyna uzyskuje korzyść (np. rzut wolny czy rożny). Odnosząc to naszej gry, ostatni element u nas nie funkcjonuje, bo ktoś pamięta dobrze rozegrany stały fragment gry od czasów Marcelo? Bo ja niestety nie.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując