|
Póki co to Małeckiemu bliżej na drugą stronę Błoń, bo w tym sezonie prezentuje się żenująco - ile miał udanych akcji? Ja pamiętam 3 - bramki ze Skonto i APOELEM, asysta z Litexem. Trochę mało, jak na zawodnika Mistrza Polski, który dotychczas pokazał tylko że jest "mocny" w gębie (wg niektórych).
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|