|
Zgadzam się tylko żeby ta myśl myślała o strzelaniu bramek i grze w piłkę, a nie przeszkadzaniu. Od kiedy nie strzelamy bramek u siebie? Co tam bramek ile było okazji? Dwie na mecz? Z kim my graliśmy, z Milanem?
Zdradź mi co to jest ta taktyka :O, jaka ona teraz jest?
ps. Ile się zgrywał Fabregas?
|