Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4990
Stary 06.09.2011, 00:25
Zgadzam się tylko żeby ta myśl myślała o strzelaniu bramek i grze w piłkę, a nie przeszkadzaniu. Od kiedy nie strzelamy bramek u siebie? Co tam bramek ile było okazji? Dwie na mecz? Z kim my graliśmy, z Milanem?

Zdradź mi co to jest ta taktyka :O, jaka ona teraz jest?


ps. Ile się zgrywał Fabregas?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując