BeNy napisał(a):

Co do tematu, potrzebujemy napastnika który będzie SKUTECZNY.. coś w stylu Luboji(czy jak mu tam), z niego Legia będzie miała duży pożytek
|
Żadnej ameryki nie odkryłeś- to po 1.
Po 2 Panie czy jak mu tam- naucz się pisać nazwiska graczy tej klasy jak napastnik Legii (chcąc nie chcąc trzeba obiektywnie przyznać, że koleś ma najlepsze CV w kraju).
I takie mam pytanie za 100 pkt do kolegi. Powiedz mi jak sądzisz- czy jest zespół, który szuka napastnika, który nie jest SKUTECZNY?
Cuda.. cuda się tutaj można dowiedzieć. Jakże szczęśliwy jestem, że mogę przeczytać na forum mojej ukochanej drużyny takie epickie twory myślowe hehe. Napastnik, który będzie skuteczny.. no koleś. Rozbiłeś towarzystwo
