Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10981
Stary 06.09.2011, 00:10
BeNy napisał(a):Wyświetl post
Co do tematu, potrzebujemy napastnika który będzie SKUTECZNY.. coś w stylu Luboji(czy jak mu tam), z niego Legia będzie miała duży pożytek
Żadnej ameryki nie odkryłeś- to po 1.
Po 2 Panie czy jak mu tam- naucz się pisać nazwiska graczy tej klasy jak napastnik Legii (chcąc nie chcąc trzeba obiektywnie przyznać, że koleś ma najlepsze CV w kraju).

I takie mam pytanie za 100 pkt do kolegi. Powiedz mi jak sądzisz- czy jest zespół, który szuka napastnika, który nie jest SKUTECZNY?

Cuda.. cuda się tutaj można dowiedzieć. Jakże szczęśliwy jestem, że mogę przeczytać na forum mojej ukochanej drużyny takie epickie twory myślowe hehe. Napastnik, który będzie skuteczny.. no koleś. Rozbiłeś towarzystwo
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując