Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23540
Stary 05.09.2011, 23:09
siema, pożyczyłem dzisiaj od kumpla ps-a tylko kompletnie nie wiem jak uruchomić na nim jakąkolwiek gre... mam płytkę bootująca i później włącza mi się stronka z opcjami... kumpel mówił że gdy ona sie pojawi to zmieniam płytkę na tą z grą i 2x naciskam "X" i powinno się włączyć... tym czasem cały czas mam czarny ekran:/ próbowałem z kilkoma już grami i dalej nic!! proszę o szybką pomoc...
Odpowiedz cytując