Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10980
Stary 05.09.2011, 22:49
BeNy napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominaj, że jesteśmy w grupie to i tak jest dobrze .
Co do tematu, potrzebujemy napastnika który będzie SKUTECZNY.. coś w stylu Luboji(czy jak mu tam), z niego Legia będzie miała duży pożytek
Awans do grupy, owszem, zawsze jest jakimś sukcesem, ale trzeba działać dalej by pokusić się o coś więcej.

Co do napastnika - zgadzam się, tyle że latem. Zawodnicy pokroju Ljuboji czy Ilieva są na tyle uniwersalni, że są w stanie wkomponować się w zespół szybciej. Myślę, że na polską ligę taka ofensywa, jaką mamy starczy, a w zimie potrzeba wzmocnień do linii obrony i defensywnej części pomocy, co nam poprawi organizację gry i lepsze przygotowanie przed następną (oby!) batalią o Ligę Mistrzów.
Odpowiedz cytując