Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13372
Stary 05.09.2011, 22:43
legol napisał(a):Wyświetl post
No to jak sie nie podoba gra to wypad, nie ma zwyciestw to zegnam, po co wasze wyrafinowane gusta mają znosić tą żenadę... Zasada jest prosta. Jak drut!
Chłopie, stań przed lustrem i powiedz, to co napisałeś do siebie - ciekaw jestem czy będziesz tego samego zdania co teraz.

Gdyby nie Ci kibice, którzy chodzą na mecze i wpierniczają kiełbaski razem z Colą i popkornem, gralibyśmy w trzeciej lidze. Niestety większość przerzuciłaby się na Cracovię, albo na coś innego - niestety w piłce też rządzą brudne rynkowe zasady i Twoja miłość do klubu tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując