Wyświetl pojedynczy post
BeNy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10979
Stary 05.09.2011, 22:18
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Młodych polskich piłkarzy, to my możemy ściągać, jak coś już osiągniemy w Europie, a narazie nie mamy nic.
Nie zapominaj, że jesteśmy w grupie to i tak jest dobrze .
Co do tematu, potrzebujemy napastnika który będzie SKUTECZNY.. coś w stylu Luboji(czy jak mu tam), z niego Legia będzie miała duży pożytek
Odpowiedz cytując