bonawentura napisał(a):

|
Młodych polskich piłkarzy, to my możemy ściągać, jak coś już osiągniemy w Europie, a narazie nie mamy nic.
|
Nie zapominaj, że jesteśmy w grupie to i tak jest dobrze

.
Co do tematu, potrzebujemy napastnika który będzie SKUTECZNY.. coś w stylu Luboji(czy jak mu tam), z niego Legia będzie miała duży pożytek
