tomasz_19 napisał(a):

|
Łobodziński z pewnością ma się dobrze, bo ma okrągłą sumkę na koncie za pozorowanie gry u nas.
|
Wojtek, mieszkał w mojej wsi ZIELONKI

.
Mieszkał, bo jakieś 2 miesiące temu wyprowadził się a domek sprzedał i nic tu po nim ;p.
Pamiętam jeszcze jak Tomek Jirsak, odziewał go z dziewczyną
