Wyświetl pojedynczy post
BeNy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6449
Stary 05.09.2011, 22:14
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Łobodziński z pewnością ma się dobrze, bo ma okrągłą sumkę na koncie za pozorowanie gry u nas.
Wojtek, mieszkał w mojej wsi ZIELONKI .
Mieszkał, bo jakieś 2 miesiące temu wyprowadził się a domek sprzedał i nic tu po nim ;p.
Pamiętam jeszcze jak Tomek Jirsak, odziewał go z dziewczyną
Odpowiedz cytując