pawel20 napisał(a):

|
NIe rozumiem co wy od Małeckiego chcecie. Sprawa oczywista jest ze w trakcie meczu nikt nie ma prawa gwizdac jak sie komus gra nie podoba to niech wypierdala i tyle.
|
Jak będziesz chłopie zarabiał, to się wtedy odezwiesz inaczej
Klient płaci - klient wymaga. Zasady są proste. Jak drut!