Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13367
Stary 05.09.2011, 22:13
pawel20 napisał(a):Wyświetl post
NIe rozumiem co wy od Małeckiego chcecie. Sprawa oczywista jest ze w trakcie meczu nikt nie ma prawa gwizdac jak sie komus gra nie podoba to niech wypierdala i tyle.
Jak będziesz chłopie zarabiał, to się wtedy odezwiesz inaczej

Klient płaci - klient wymaga. Zasady są proste. Jak drut!
Odpowiedz cytując