Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
pawel20
Member
Od: 07.2006
Offline
#
13365
05.09.2011, 21:51
NIe rozumiem co wy od Małeckiego chcecie. Sprawa oczywista jest ze w trakcie meczu nikt nie ma prawa gwizdac jak sie komus gra nie podoba to niech wypierdala i tyle.
pawel20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel20
Znajdź inne posty napisane przez pawel20