Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13360
Stary 05.09.2011, 21:04
Świetny post fialo i pozwolę sobie zacytować z czym się zdecydowanie zgadzam z Tobą:

fialo napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem ogólnie za bardzo przywiązujemy się do piłkarzy, skandując ich nazwiska, to samo tyczy się trenera. Na takie wyróżnienie wg mnie trzeba sobie zasłużyć długoletnim poświęceniem dla klubu, w mojej opinii jedynym Wiślakiem, godnym skandowania jego nazwiska na meczu jest Radek Sobolewski.
the end
Odpowiedz cytując