Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13339
Stary 05.09.2011, 19:51
Wiecie czemu to forum schodzi na 'psy'? Bo takie pokemony co się porejstrowały 4-6 miesięcy temu robią tu burdel z każdego tematu. Wielcy poobrażani konsumenci. Zgadzam się z wypowiedzią Małeckiego choć to nie z jego ust powinny paść te słowa. Ale człowiek który tak utożsamia się z Wisła. Przez którego miłość do Wisły jadą po nim jak po burej suce na każdym stadionie w Polsce. Który już nawet jest wygwizdywany na własnym stadionie ma prawo do takich słów. Jedźcie sobie na jakiś wyjazd incognito. Posłuchajcie jak ludzie na trybunach jadą po Patryku. Musi się to odbijać na jego psychice. I zamiast wsparcia nawet u siebie, 'kibice' Wisły po nim jadą?

Nie chcę mityzować Małeckiego bo niepotrzebnie te słowa wypowiedział, ale każdy kto zagwizdał w sobotę powinien zostać wysłany na inne stadiony w Polsce żeby go tak lżyli jak Patryka....I dodatkowo karny kolumbijski palec w dupe dla was... widzów na stadionie Wisły....
Odpowiedz cytując