Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek11
Junior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
23533
05.09.2011, 19:47
Mam pytanie do was potrzebuje oprawić plakat w zwykłe ramki aluminiowe plus plexi bądź szkło do tego oczywiście na wymiar konkretny gdzie w Krakowie mogę to zrobić?
piotrek
piotrek11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek11
Znajdź inne posty napisane przez piotrek11