Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13337
Stary 05.09.2011, 19:47
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Co za czasy Wiślak cieszy się ,że drugi Wiślak dostanie bana na forum internetowym
wolfy edytował, ja posta usunąłem..
po co się obrażać?

Zresztą które słowo wskazywało, że się cieszę? Ostrzegłem wolfiego, bo emocjonalnie podszedł..

wolfy jak się nie bałeś to czemu edytowałeś


eot

Dla mnie sprawa jest prosta. Wszystkich kopaczy daje do jednego wora - najemnicy. Wszystkich pikników i fanatyków także do jednego - kibice.
Nikt mi nie wmówi, że piłkarz nie pójdzie grac gdzie indziej jeśli mu tam więcej kasy dadzą. Choćby nie wiem jak Patryk kochał Wisłę, zgłosi się np. nowy klub Smolarka, szejki dadzą mu 300tys e i tyle Małego widzieliśmy na R22.
Kibic płaci, by najemnik dobrze grał a nie fuckował czy fochy strzelał.
Żaden kibic niech nie mówi drugiemu co ma robić. To nie przedszkole.
Ostatnio edytowane przez Antystenes : 05.09.2011 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując