Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
13332
05.09.2011, 19:30
W każdym aspekcie życia ludzie są podzieleni, bo są po prostu różni, to nie klony. Każdy ma swój sposób na kibicowanie, vide oglądanie meczu. Każdy za swoją część płaci, dlaczego wam decydować co kto może?
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri