Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13330
Stary 05.09.2011, 19:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Podziały i tak wychodzą co chwila. Był moment, kiedy banda debili chciała organizować akcję protestacyjną przeciwko Cupiałowi gdy ważyło się jego pozostanie w Wiśle po Dinamie. Akcja na stadionie została w porę spacyfikowana i pewnie dlatego dziś możemy cieszyć się z sukcesów.
Patryk mógł sobie to darować, podobnie jak Pawełek mógł darować sobie wyprostowany palec. Nie zmienia to jednak faktu, że tzw. "loża szyderców" jest prawdziwą zakałą trybun. Nikt mi nie wmówi, że banda chamów rzucająca regularnie mięsem w kierunku zawodników to kibice. To jest bydło.
No tak. Ale czy Patryk tylko o nich mówił? Chyba nie...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując