Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6566
Stary 05.09.2011, 19:18
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Czyżbyś nie uważał że takie rozwiązanie jest sprawiedliwe?
Wisła ma dość kibiców na miejscu w Krakowie, aby sprzedać to co jest do sprzedania.
Nadmiar można puścić do kas w Londynie.
Nie sadze zeby sam Krakow zajal wszystkie miejsca w Enschede czy Odense. Owszem, regularni wyjazdowicze powinni miec pierwszenstwo ale reszta biletow powinna byc do ogolnej sprzedazy. Tak, online, bo nie wszyscy maja czas by stawic sie osobiscie przy odbiorze biletu.
PvD napisał(a):Wyświetl post
Z Niemiec do Świnoujścia też jest blisko czemu nikt nie pyta o możliwość kupna biletu on-line na ten mecz tylko pyta o Enschede?
Bo jak sie pracuje to w tygodniu trzeba sobie wolne zalatwic. Ja juz swoje wyjezdzilem po Olsztynach, Iławach, Brzeskach czy innych Rydultowach i najzwyczajniej w swiecie wiecej mi sie nie chce. I tak jestem piknikiem i z tym mi dobrze. Dlatego w tej rundzie ze wzgledow czasowych mam tylko trzy mecze zaplanowane: Enschede, Odense i Londyn.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 05.09.2011 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując