FraMat napisał(a):

|
Najgorsze w tym wszystkim (moim zdaniem), że wypowiedź Małeckiego niepotrzebnie dzieli kibiców. Lub powoduje ujawnienie podziałów.
|
Podziały i tak wychodzą co chwila. Był moment, kiedy banda debili chciała organizować akcję protestacyjną przeciwko Cupiałowi gdy ważyło się jego pozostanie w Wiśle po Dinamie. Akcja na stadionie została w porę spacyfikowana, pojawiło się słynne "1906% poparcia" i pewnie dlatego dziś możemy cieszyć się z sukcesów. SKWK za to zapłaciło, drogo - ale z perspektywy czasu widać, czy miało rację.
Patryk mógł sobie to darować, podobnie jak Pawełek mógł darować sobie wyprostowany palec. Nie zmienia to jednak faktu, że tzw. "loża szyderców" jest prawdziwą zakałą trybun. Nikt mi nie wmówi, że banda chamów rzucająca regularnie mięsem w kierunku zawodników to kibice. To jest bydło.