Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13328
Stary 05.09.2011, 19:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli ktoś, gro zagrał słaby mecz zachował się inaczej, niż "na wiślaka przystało"? Ostro.
Ja karkiem nie jestem, ale dla mnie to są sfrustrowani wieśniacy.
Taki skrót myślowy. Ludzie zwani piknikami sądzili, że Małecki zagrał słaby mecz, bo się po prostu nie przyłożył. I nie tylko Małecki, ale większość drużyny. I nieważne, że w przypadku drużyny najpewniej to jeszcze psychiczne pokłosie odpadnięcia z Apoelem.
Najgorsze w tym wszystkim (moim zdaniem), że wypowiedź Małeckiego niepotrzebnie dzieli kibiców. Lub powoduje ujawnienie podziałów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując