Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13586
Stary 05.09.2011, 18:59
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Łohoho to nie lubisz kolegi Drozda ? Tak tak, wiem troll to każdy kto ośmiela się myśleć inaczej, widzę tu zasady rodem z niezalezna.pl, zresztą polecam tą oazę "wolności słowa"
znam.
Tu nie chodzi o myslenie inaczej - chociaz z radoscia przyznaje: w sposob brutalny sa wyrywani z korzeniami teczowi aktywisci i milosnicy wszelakich tolerancji. Czy to pasiastych czy to tych "od zapiecka".
Tu chodzi o oczojebna propagande i struganie wariata.

Powyzsza opinie wyrazam prywatnie, nie jako moderator. A przyznam, ze az mnie swierzbi, ze tak to ujme - myszka.
W swiecie gdy zjawisko trollowania politycznego jest niemal tak powszechne jak reklamy na www, przyznasz ze twoj skok, czy tez zrzut na na nasze forum, i twoja obecnosc na nim wyglada nieco groteskowo.
Pomijam tresc postow, bo juz sie tego naczytalem.
na niezalezna.pl
Boia chi molla !