Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13585
Stary 05.09.2011, 18:56
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Nie uważasz , że partia która aspiruje do chociażby tych 3 % (a jak podejrzewam ambicje są znacznie większe) powinna być w stanie organizacyjnie zebrać listy w bardziej bezpiecznej ilości i bardziej bezpiecznym terminie ?
Zastanawia mnie co w tym przypadku jest bardziej chore , partia z takimi ambicjami a tak słaba organizacyjnie , czy prawo wyborcze.
Pewnie że powinna. Mocno mnie tym zirytowali i skłonili do zastanowienia się nad partią, na którą oddać głos. Jednak jeśli się uda zarejestrować listy w całym kraju, to raczej ich poprę z prostego powodu - lepszego wyboru nie widzę. Będę się łudził, że kiedyś dorosną do poważnej polityki.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!