Mareq napisał(a):

Nie uważasz , że partia która aspiruje do chociażby tych 3 % (a jak podejrzewam ambicje są znacznie większe) powinna być w stanie organizacyjnie zebrać listy w bardziej bezpiecznej ilości i bardziej bezpiecznym terminie ?
Zastanawia mnie co w tym przypadku jest bardziej chore , partia z takimi ambicjami a tak słaba organizacyjnie , czy prawo wyborcze.
|
Pewnie że powinna. Mocno mnie tym zirytowali i skłonili do zastanowienia się nad partią, na którą oddać głos. Jednak jeśli się uda zarejestrować listy w całym kraju, to raczej ich poprę z prostego powodu - lepszego wyboru nie widzę. Będę się łudził, że kiedyś dorosną do poważnej polityki.