Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13584
Stary 05.09.2011, 18:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie nadużywaj słowa dyskutować bo Cię ktoś zapyta o argumenty i jesteś spalony . Ostatnio pisałeś o miliardach dolarów zadłużenia zagranicznego w czasie rządów PiS tak po prostu bez żadnego źródła? To na prawdę nie w Twoim stylu.

ps. Jako fanatyk nie będę się przekomarzał z bezideowcem. Chyba że horrendalność wpisów kolegi mnie do tego zmusi.
Czytaj uważniej temat

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jakzes taki kibic Wisly to zapraszam do tematow o Wisle, z zakazem bazgrania w "politycznym". Zobaczymy kiedy ci sie paliwo i zapal skonczy.
Nic mnie tak nie w....ia na tym swiecie jak agitatorzy, ankieterzy, spece od sprzedazy bezposredniej i naganiacze. Nawet do parchow mam wiecej sympatii.
Twoja obecnosc na tym forum spelnia wszystkie warunki przywalenia jej pieczatki trolla.

Najlepiej wyjdz. Jak kolega zauwazyl wczesniej - bez trzaskania.
Łohoho to nie lubisz kolegi Drozda ? Tak tak, wiem troll to każdy kto ośmiela się myśleć inaczej, widzę tu zasady rodem z niezalezna.pl, zresztą polecam tą oazę "wolności słowa"