Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
4984
05.09.2011, 17:33
co by Maaskant nie mówił to i tak zagramy jak zawsze czyli bronimy się rozpaczliwie może uratują nas słupki i poprzeczki a na jakimś wielkim farcie wygramy 1:0 lub zremisujemy.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes