jachting napisał(a):

Oglądaliście tą debatę ? Korwin kontra Palikot
http://www.youtube.com/watch?v=7NvVj...eature=related
Gdybym miał z tej dwójki wybrać , to głosował bym na Palikota . Zaznaczam że nie tylko a nawet nie przede wszystkim na podstawie tej debaty .
Korwin moim zdaniem potrafi błysnąć inteligencją jak i głupotą - dziwną konstrukcje ma ten człowiek .
Ja też jestem za wolnością i odpowiedzialnością jednostki jednak uważam żę jego system nie trzyma się kupy i stosunkowo łatwo można go zanegować, szkoda że niema na tyle dobrej symulacji bo chętnie bym zobaczył co z tych jego pomysłów by wynikło .
Korwin tak poza tym ma sporo kontrowersyjnych pomysłów i poglądów w kwestiach społeczno- obyczajowych , np. kwestie kobiet teraz akurat nie mogę sobie za wiele tego przypomniec ,ale słyszałem na własne uszy wiele kwiatków
U Palikota to się bardziej trzyma kupy i jest realne , stosunkowo porównując do Korwina oczywiście .
|
Jak możesz być za wolnością i odpowiedzialnością jednostki i popierać Palikota? To się dopiero kupy nie trzyma.
Nie wiem co jest kontrowersyjnego szczerze mówiąc w kwestii kobiet akurat, bo znam większość jego wypowiedzi i wszystkie są spójne i logiczne. Bo chyba to, że są mniej inteligentne od mężczyzn to można poprzeć wynikami badań. Oczywiście nie wolno tego w żaden sposób podciągać pod to, że kobiety są głupsze bo to wierutna bzdura. Kobiety są lepsze w pewnych dziedzinach, mężczyźni w innych (akurat w tych bardziej ścisłych).
Palikot nie ma żadnego pomysłu na Państwo. Chce zamiast socjalizmu wprowadzić "socjalizm z ludzką twarzą". Niby chce oszczędzić na pewnych sektorach ale chce jeszcze więcej rozdać (darmowe kondomy, internety itd.)
Poza tym polecam sprawdzić kto jest nr.1 na liście w Krakowie u Palikota. Może wtedy ten zapał trochę minie
