Oglądaliście tą debatę ? Korwin kontra Palikot
http://www.youtube.com/watch?v=7NvVj...eature=related
Gdybym miał z tej dwójki wybrać , to głosował bym na Palikota . Zaznaczam że nie tylko a nawet nie przede wszystkim na podstawie tej debaty .
Korwin moim zdaniem potrafi błysnąć inteligencją jak i głupotą - dziwną konstrukcje ma ten człowiek .
Ja też jestem za wolnością i odpowiedzialnością jednostki jednak uważam żę jego system nie trzyma się kupy i stosunkowo łatwo można go zanegować, szkoda że niema na tyle dobrej symulacji bo chętnie bym zobaczył co z tych jego pomysłów by wynikło .
Korwin tak poza tym ma sporo kontrowersyjnych pomysłów i poglądów w kwestiach społeczno- obyczajowych , np. kwestie kobiet ale nie tylko,teraz akurat nie mogę sobie za wiele tego przypomniec ,ale słyszałem na własne uszy wiele kwiatków
U Palikota to się bardziej trzyma kupy i jest realne , stosunkowo porównując do Korwina oczywiście .