Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13319
Stary 05.09.2011, 16:51
alterego napisał(a):Wyświetl post
szkoda, że w spotkaniu w Nikozji "wyszedł na zero"
Młodość musi się wyszumieć. Chciał mieć Pareiko piłkarza na słupku to miał. Poszedł Mały, bo jest mały i stało się, life is brutal.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując