martin_6 napisał(a):

Co do KNP:
http://nczas.home.pl/wiadomosci/jest...w-calym-kraju/
KNP udało się zebrać podpisy w 21 okręgach i donieść je do PKW w wymaganym terminie. Zobaczymy, co postanowi teraz Komisja. Jak na mój gust to powinna być rejestracja w całym kraju, ale wiadomo, że prawo wyborcze u nas jest chore i to wcale nie jest takie jasne.
|
Jak dla mnie to do sejmu powinny być również jednomandatowe okręgi wyborcze, ogólnie powinno śię głosować na ludzi a nie na partie