maxurd napisał(a):

|
Jak się Małeckiemu nie podobają warunki w Wiśle, zawsze może iść do Cracovii
|
Zamiast pisać jak tchórz na internecie to przyjedź na trening i mu to powiedz prosto w twarz ! Albo zorganizuj ekipę i wpadnijcie na trening ,żeby przedstawić swoje żale. Dasz radę czy dalej będziesz tylko pisał na forum?