Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13307
Stary 05.09.2011, 15:10
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Jak się Małeckiemu nie podobają warunki w Wiśle, zawsze może iść do Cracovii
Zamiast pisać jak tchórz na internecie to przyjedź na trening i mu to powiedz prosto w twarz ! Albo zorganizuj ekipę i wpadnijcie na trening ,żeby przedstawić swoje żale. Dasz radę czy dalej będziesz tylko pisał na forum?
Odpowiedz cytując