Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13305
Stary 05.09.2011, 15:05
it napisał(a):Wyświetl post
To nie tak. Oni sobie na te kontrakty zapracowali swoją przeszłością - grą w silnych ligach czy w pucharach.
I tylko wysoki kontrakt mógł ich skusić do gry w Polsce. To czy w tej polskiej lidze się wyróżniają, to inna sprawa. Ale zapłacono im za jakąś tam markę.
Sorry, ale Lamey czy Genkov to marka jak 150 Bądźmy poważni. Tak też nie może być, ze ktoś gra, zapieprza, jest dobry i ma tyle. Przychodzi ktoś obcy i na dzień dobry kasuje gruby kontrakt, a na boisku wcale nie jest lepszy od tego drugiego, a czasami wręcz gorszy.
Odpowiedz cytując